Černé PVC prostěradlo PVC 200×230 (masáže, squirting) recenze

Recenze erotické hračky Černé PVC prostěradlo PVC 200×230 (masáže, squirting). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní BDSM, pouta, masky. Tahle hračka jménem Černé PVC prostěradlo PVC 200×230 (masáže, squirting) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Černé PVC prostěradlo PVC 200×230 (masáže, squirting) základní údaje

Erotickou hračku Černé PVC prostěradlo PVC 200×230 (masáže, squirting) můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • BDSM, pouta, masky
  • Masážní oleje
  • Hygienická pomůcka
  • Divoká zábava

Osobní zkušenost

Černé PVC prostěradlo PVC 200×230 (masáže, squirting) jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii BDSM, pouta, masky opravdu nemá konkurenci.

Cena Černé PVC prostěradlo PVC 200×230 (masáže, squirting)

Aktuální cena Černé PVC prostěradlo PVC 200×230 (masáže, squirting) je 599 Kč bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *