Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml recenze

Recenze erotické hračky Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Lubrikační gely. Tahle hračka jménem Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml přímo v akci

Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml základní údaje

Erotickou hračku Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Lubrikační gely
  • Lubrikační gely | Gely (vodní báze)

Osobní zkušenost

Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Lubrikační gely opravdu nemá konkurenci.

Cena Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml

Aktuální cena Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml je 129 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Dezinfekční lubrikační gel Premium s pumpičkou 130 ml v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *