dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml recenze

Recenze erotické hračky dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Elektro sex. Tahle hračka jménem dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml přímo v akci

dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml základní údaje

Erotickou hračku dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • BDSM, pouta, masky
  • Elektro sex

Osobní zkušenost

dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Elektro sex opravdu nemá konkurenci.

Cena dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml

Aktuální cena dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml je 2299 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit dildo Double Dan pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *