Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty recenze

Recenze erotické hračky Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Dilda – nevibrační penisy. Tahle hračka jménem Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty přímo v akci

Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty základní údaje

Erotickou hračku Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Dilda – nevibrační penisy
  • Dilda – nevibrační penisy | S přísavkou – dilda
  • Anální sex | Anální dilda (nevibrační)

Osobní zkušenost

Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Dilda – nevibrační penisy opravdu nemá konkurenci.

Cena Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty

Aktuální cena Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty je 799 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Dildo Realistic 22 cm s přísavkou a varlaty v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *