Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm recenze

Recenze erotické hračky Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Dilda – nevibrační penisy. Tahle hračka jménem Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm přímo v akci

Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm základní údaje

Erotickou hračku Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Dilda – nevibrační penisy
  • Dilda – nevibrační penisy | Oboustranná dilda
  • Anální sex

Osobní zkušenost

Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Dilda – nevibrační penisy opravdu nemá konkurenci.

Cena Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm

Aktuální cena Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm je 299 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *