Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku) recenze

Recenze erotické hračky Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Umělé vaginy. Tahle hračka jménem Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku) přímo v akci

Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku) základní údaje

Erotickou hračku Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku) můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Umělé vaginy

Osobní zkušenost

Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku) jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Umělé vaginy opravdu nemá konkurenci.

Cena Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku)

Aktuální cena Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku) je 899 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku) v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *