Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva recenze

Recenze erotické hračky Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Dilda – nevibrační penisy. Tahle hračka jménem Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva přímo v akci

Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva základní údaje

Erotickou hračku Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Dilda – nevibrační penisy
  • Dilda – nevibrační penisy | Oboustranná dilda
  • Anální sex
  • Vánoční Bestsellery ŽENY
  • Vánoční Bestsellery TOP30

Osobní zkušenost

Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Dilda – nevibrační penisy opravdu nemá konkurenci.

Cena Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva

Aktuální cena Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva je 1790 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Fun Factory Sonic CoupleTOY, vitamínová barva v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *