Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml recenze

Recenze erotické hračky Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Lubrikační gely. Tahle hračka jménem Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml přímo v akci

Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml základní údaje

Erotickou hračku Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Lubrikační gely
  • Lubrikační gely | Gely (vodní báze)
  • Vánoční Bestsellery ŽENY
  • Vánoční Bestsellery TOP30

Osobní zkušenost

Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Lubrikační gely opravdu nemá konkurenci.

Cena Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml

Aktuální cena Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml je 255 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *