Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý recenze

Recenze erotické hračky Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Lubrikační gely. Tahle hračka jménem Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý přímo v akci

Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý základní údaje

Erotickou hračku Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Lubrikační gely
  • Lubrikační gely | Gely (vodní báze)

Osobní zkušenost

Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Lubrikační gely opravdu nemá konkurenci.

Cena Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý

Aktuální cena Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý je 469 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Lubrikační gel pjur med Warming 100 ml – hřejivý v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *