MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm) recenze

Recenze erotické hračky MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm) přímo v akci

MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm) základní údaje

Erotickou hračku MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm) můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • VIBRÁTORY
  • VIBRÁTORY | Voděodolné
  • VIBRÁTORY | Podle materiálu
  • VIBRÁTORY | Luxusní vibrátory

Osobní zkušenost

MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm) jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii VIBRÁTORY opravdu nemá konkurenci.

Cena MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm)

Aktuální cena MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm) je 1199 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit MyElation – silikonový vibrátor, menší velikost (17 cm) v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *