Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) recenze

Recenze erotické hračky Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Dilda – nevibrační penisy. Tahle hračka jménem Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) přímo v akci

Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) základní údaje

Erotickou hračku Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Dilda – nevibrační penisy
  • Anální sex
  • Anální sex | Anální kolíky
  • VIBRÁTORY | XL a XXL vibrátory

Osobní zkušenost

Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Dilda – nevibrační penisy opravdu nemá konkurenci.

Cena Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm)

Aktuální cena Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) je 1899 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *