Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks recenze

Recenze erotické hračky Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Kondomy. Tahle hračka jménem Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks přímo v akci

Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks základní údaje

Erotickou hračku Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Kondomy

Osobní zkušenost

Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Kondomy opravdu nemá konkurenci.

Cena Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks

Aktuální cena Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks je 1099 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Pepino Classic Multi pack – kondomy 144 ks v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *