Podtlaková sada na bradavky a klitoris recenze

Recenze erotické hračky Podtlaková sada na bradavky a klitoris. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Pumpy pro ženy. Tahle hračka jménem Podtlaková sada na bradavky a klitoris nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Podtlaková sada na bradavky a klitoris přímo v akci

Podtlaková sada na bradavky a klitoris základní údaje

Erotickou hračku Podtlaková sada na bradavky a klitoris můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • VIBRÁTORY | Na klitoris
  • BDSM, pouta, masky
  • Vakuové pumpy
  • Prsa – stimulace
  • Vánoční Bestsellery ŽENY

Osobní zkušenost

Podtlaková sada na bradavky a klitoris jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Pumpy pro ženy opravdu nemá konkurenci.

Cena Podtlaková sada na bradavky a klitoris

Aktuální cena Podtlaková sada na bradavky a klitoris je 389 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Podtlaková sada na bradavky a klitoris v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *