Připínací penis plný měkký 16 cm recenze

Recenze erotické hračky Připínací penis plný měkký 16 cm. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Připínací penisy (Strapon). Tahle hračka jménem Připínací penis plný měkký 16 cm nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Připínací penis plný měkký 16 cm přímo v akci

Připínací penis plný měkký 16 cm základní údaje

Erotickou hračku Připínací penis plný měkký 16 cm můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Dilda – nevibrační penisy
  • Anální sex
  • Anální sex | Anální dilda (nevibrační)
  • Dilda – nevibrační penisy | Připínací dilda

Osobní zkušenost

Připínací penis plný měkký 16 cm jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Připínací penisy (Strapon) opravdu nemá konkurenci.

Cena Připínací penis plný měkký 16 cm

Aktuální cena Připínací penis plný měkký 16 cm je 895 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Připínací penis plný měkký 16 cm v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *