Prodlužovací návlek na penis Adon recenze

Recenze erotické hračky Prodlužovací návlek na penis Adon. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Návleky na penis i prst. Tahle hračka jménem Prodlužovací návlek na penis Adon nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Prodlužovací návlek na penis Adon přímo v akci

Prodlužovací návlek na penis Adon základní údaje

Erotickou hračku Prodlužovací návlek na penis Adon můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Zvětšení penisu
  • Návleky na penis i prst
  • Ejakulace – oddálení

Osobní zkušenost

Prodlužovací návlek na penis Adon jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Návleky na penis i prst opravdu nemá konkurenci.

Cena Prodlužovací návlek na penis Adon

Aktuální cena Prodlužovací návlek na penis Adon je 389 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Prodlužovací návlek na penis Adon v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *