Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací recenze

Recenze erotické hračky Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Pumpy pro ženy. Tahle hračka jménem Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací základní údaje

Erotickou hračku Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Vakuové pumpy
  • Pumpy pro ženy
  • Vibrující pumpy
  • Vzrušení

Osobní zkušenost

Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Pumpy pro ženy opravdu nemá konkurenci.

Cena Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací

Aktuální cena Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací je 899 Kč bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *