Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml recenze

Recenze erotické hračky Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Masážní oleje. Tahle hračka jménem Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Foto Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml přímo v akci

Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml základní údaje

Erotickou hračku Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Masážní oleje

Osobní zkušenost

Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii Masážní oleje opravdu nemá konkurenci.

Cena Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml

Aktuální cena Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml je 399 bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit Shiatsu čokoláda máta – jedlý olej 100 ml v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *