Skladování erotických pomůcek - jak na to.

Skladování erotických pomůcek

Jak skladovat erotické pomůcky / hračky? Přesně na tuto otázku vám odpovíme v tomto článku. V první řadě vám samozřejmě doporučíme se držet návodu, který je součástí každé erotické pomůcky. Důležité je samozřejmě zohlednit hlavně použitý materiál hračky.

Pokud máte více erotických hraček, které jsou z rozdílných materiálů, tak je tu riziko, že plastické materiály by spolu mohly chemicky reagovat a poškodit svůj povrch či strukturu.

Skladování erotických pomůcek – jak na to?

Proto doporučujeme je skladovat v samostatných taštičkách, nebo obalech přímo od výrobců. U dražších pomůcek jsou látkové pytlíčky standardním příslušenstvím. Rovněž se ale dají i koupit samostatně. Nebo šikovné švadlenky si je ušijí.

Skladování erotických pomůcek - jak na to.
I takto elegantně a prakticky můžete skladovat vaše erotické hračky.

Dobré zkušenosti máme například s taštičkami Fun Factory Toybags. Mají více velikostí – XS, S, M, L a XL, takže pojmou jak malé hračky typu škrtící kroužky, venušiny kuličky, tak větší vibrátory, vibrační hlavice a strap-on dilda.

Proč je důležité vhodně skladovat erotické hračky?

Máme pro vás varování z praxe. Nám se podařilo po půlročním špatném skladování zničit podřadnější řadu silikonu (pravděpodobně byla vadná a neměla vůbec přijít do oběhu) – při reakci s gelem (jelly) se začal rozpouštět.

Proto skladujte hračky zvlášť – prodloužíte jejich životnost a zároveň zajistíte dodržování hygieny. Nezapomeňte, že před každým použitím hračky i po jejím použití je vhodné ji očistit horkou vodou a k tomu určeným přípravkem (nejčastěji speciálním pudrem).

Jenom tak vám budou vaše erotické hračky přinášet opravdu dlouhodobé potěšení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *