Anální kuličky s přísavkou Black Spirit recenze

Recenze erotické hračky Anální kuličky s přísavkou Black Spirit. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Anální kuličky. Tahle hračka jménem Anální kuličky s přísavkou Black Spirit nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Anální kuličky s přísavkou Black Spirit recenze

Tenga Egg Spider recenze

Recenze erotické hračky Tenga Egg Spider. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Umělé vaginy. Tahle hračka jménem Tenga Egg Spider nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Tenga Egg Spider recenze

Fleshlight Pink Lady recenze

Recenze erotické hračky Fleshlight Pink Lady. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Umělé vaginy. Tahle hračka jménem Fleshlight Pink Lady nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Fleshlight Pink Lady recenze

Speed 17 Cock Ring recenze

Recenze erotické hračky Speed 17 Cock Ring. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Kroužky na penis. Tahle hračka jménem Speed 17 Cock Ring nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Speed 17 Cock Ring recenze

Anální kolíčky na prst – sada recenze

Recenze erotické hračky Anální kolíčky na prst – sada. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Anální kolíky. Tahle hračka jménem Anální kolíčky na prst – sada nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Anální kolíčky na prst – sada recenze

Bičík zdobený, kůže recenze

Recenze erotické hračky Bičík zdobený, kůže. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní BDSM, pouta, masky. Tahle hračka jménem Bičík zdobený, kůže nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Bičík zdobený, kůže recenze

Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml recenze

Recenze erotické hračky Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Lubrikační gely. Tahle hračka jménem Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Hřejivý gel s pumpičkou 2 x 130 ml a vzorek 3 x 3 ml recenze

Hand Job Stroker masturbační návlek recenze

Recenze erotické hračky Hand Job Stroker masturbační návlek. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Umělé vaginy. Tahle hračka jménem Hand Job Stroker masturbační návlek nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Hand Job Stroker masturbační návlek recenze

Vibrační pavouk recenze

Recenze erotické hračky Vibrační pavouk. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Žertovné předměty. Tahle hračka jménem Vibrační pavouk nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrační pavouk recenze

Masáž prostaty Prock recenze

Recenze erotické hračky Masáž prostaty Prock. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Masáž prostaty. Tahle hračka jménem Masáž prostaty Prock nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Masáž prostaty Prock recenze