Vibrátor Vlnka Purple Wave recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor Vlnka Purple Wave. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor Vlnka Purple Wave nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Vibrátor Vlnka Purple Wave základní údaje

Erotickou hračku Vibrátor Vlnka Purple Wave můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Vibrátory
  • Voděodolné
  • Gelové
  • Na klitoris
  • Poměr cena / výkon

Osobní zkušenost

Vibrátor Vlnka Purple Wave jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii VIBRÁTORY opravdu nemá konkurenci.

Cena Vibrátor Vlnka Purple Wave

Aktuální cena Vibrátor Vlnka Purple Wave je 999 Kč bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

 

Rotační vibrátor RED recenze

Recenze erotické hračky Rotační vibrátor RED, pulzní vibrace (24 cm). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Rotační vibrátor RED, pulzní vibrace (24 cm) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Rotační vibrátor RED recenze

Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm recenze

Vibrátor Purple Dream na G-bod (21 cm) recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor Purple Dream na G-bod (21 cm). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor Purple Dream na G-bod (21 cm) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor Purple Dream na G-bod (21 cm) recenze

Vibrátor tělový s přísavkou (23 cm) recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor tělový s přísavkou (23 cm). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor tělový s přísavkou (23 cm) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor tělový s přísavkou (23 cm) recenze

Vibrátor gelový červený 22*4.5 cm recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor gelový červený 22*4.5 cm. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor gelový červený 22*4.5 cm nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor gelový červený 22*4.5 cm recenze

Vibrátor gelový Dvoják recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor gelový Dvoják. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor gelový Dvoják nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor gelový Dvoják recenze

Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML recenze

Recenze erotické hračky Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Připínací penisy (Strapon). Tahle hračka jménem Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML recenze

Vibrátor gelový Červená jahoda, 20 cm recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor gelový Červená jahoda, 20 cm. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor gelový Červená jahoda, 20 cm nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor gelový Červená jahoda, 20 cm recenze

Roses – sada 9 pomůcek recenze

Recenze erotické hračky Roses – sada 9 pomůcek. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Roses – sada 9 pomůcek nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Roses – sada 9 pomůcek recenze