Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm recenze

Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML recenze

Recenze erotické hračky Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní Připínací penisy (Strapon). Tahle hračka jménem Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML recenze

Vibrátor s přísavkou Morpheus Mulatto (20 cm) recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor s přísavkou Morpheus Mulatto (20 cm). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor s přísavkou Morpheus Mulatto (20 cm) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor s přísavkou Morpheus Mulatto (20 cm) recenze

Rotační vibrátor Vrtichvost recenze

Recenze erotické hračky Rotační vibrátor Vrtichvost. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Rotační vibrátor Vrtichvost nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Rotační vibrátor Vrtichvost recenze

Vibrátor s varlaty BigBoy 23 x 5 cm recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor s varlaty BigBoy 23 x 5 cm. Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor s varlaty BigBoy 23 x 5 cm nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor s varlaty BigBoy 23 x 5 cm recenze

Vibrátor Cyberskin s přísavkou (21 cm) recenze

Recenze erotické hračky Vibrátor Cyberskin s přísavkou (21 cm). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem Vibrátor Cyberskin s přísavkou (21 cm) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Pokračování textu Vibrátor Cyberskin s přísavkou (21 cm) recenze