Vibrátor KamaSutra recenze

Recenze erotické hračky KamaSutra – silikonový vibrátor, střední velikost (23 cm). Společně s přítelkyní jsme vyzkoušeli tuhle krásnou sexuální pomůcku, která patří mezi kvalitní VIBRÁTORY. Tahle hračka jménem KamaSutra – silikonový vibrátor, střední velikost (23 cm) nás opravdu okouzlila! Užili jsem si spoustu zábavy, vzrušení a hlavně opravdu úžasné orgasmy!

Základní charakteristiky

Vibrátor KamaSutra – silikonový vibrátor, střední velikost (23 cm) můžeme jednoduše popsat a zařadit jako.

  • Vibrátory
  • Voděodolné
  • Luxsní materiál
  • Silikonové
  • Luxusní vibrátory
  • Bestsellery pro ženy

Osobní zkušenost

Jedná se o silikonový vibrátor, střední velikost (23 cm) jsme otestovali s přítelkyní na vlastní kůži. A jak se nám líbil… Opravdu hodně. Je to kvalitní hračka za dostupnou cenu. Ocenili jsme pečlivě vyvedené detaily i to, jak je produkt velmi příjemný na omak. Vzrušení a erotická extáze je takřka zaručena. V kategorii VIBRÁTORY opravdu nemá konkurenci.

Cena vibrátoru

Aktuální cena KamaSutra – silikonový vibrátor, střední velikost (23 cm) je 1.399 Kč bez DPH. Za tak hezkou a kvalitní erotickou hračku je to opravdu rozumná částka. Užijete si s ní spoustu vášnivé zábavy a divokých vyvrcholení. Hračku si můžete objednat na sexshopu RuzovySlon.cz, kde nakupujeme i my. Je to kvalitní a ověřený eshop, který má většinu zboží skladem.

Koupit KamaSutra – silikonový vibrátor, střední velikost (23 cm) v eshopu Růžový Slon

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *